Komfortowe body dziecięce

 

Kompletując wyprawkę dla niemowlaka większość przyszłych mam kupuje niezbędne produkty, które będą potrzebne maluchom już od pierwszego dnia. Przeważnie jest to łóżeczko, wózek, smoczki i ubranka, których z pewnością jest najwięcej.

Body w rozmiarach dla niemowląt

body dziecięce 74Niejednokrotnie widząc małe dzieci rozczulamy się nad ich wizerunkiem, ponieważ wyglądają niesamowicie słodko. Mają na sobie maleńkie ubranka w fikuśne wzory i przeróżne kolory, które równie dobrze można założyć lalkom. W dzisiejszych czasach mamy wręcz nieograniczony wybór ubranek niemowlęcych, ponieważ często poza sklepami z artykułami dla niemowląt, które prowadzą sprzedaż takich produktów, to także wiele odzieżowych sieciówek oferuje ubranka dla najmłodszych. Wszystkie ubranka są wykonane z delikatnej bawełny, która jest bezpieczna dla wrażliwej skóry niemowląt i zachowuje swój oryginalny kształt nawet po wielokrotnym praniu w wysokich temperaturach. Bez problemu znajdziemy w sklepach stacjonarnych czy internetowych body dziecięce 74, które będzie pasować na około rocznego niemowlaka. Żeby właściwie dopasować rozmiar ubranka dla dziecka, wystarczy wiedzieć ile ma centymetrów od czubka głowy do pośladków. Do tego wymiaru trzeba zawsze dodać kilka centymetrów luzu, aby swobodnie mieściła się pieluszka, którą maluchy często noszą nawet do drugiego roku życia. Body pod względem praktyczności są najlepsze, ponieważ posiadają rozpięcie na zatrzaski w kroku, które bardzo ułatwiają wymianę pieluszki i łatwo łatwo się je zakłada.

W większości sklepów z ubrankami dla niemowląt znajdziemy body, pajacyki, spodenki czy śpioszki w rozmiarach od pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem. Jedynie nieliczne sklepy mają w ofercie większe rozmiary dla kilkulatków lub mniejsze dla wcześniaków.