Komfort idealnie gładkiej skóry

Idealnie gładka skóra, czy to na nogach, w okolicach bikini, czy pod pachami jeszcze do niedawna wydawała się snem lub przywilejem osób młodych wiekiem. Dziś jednak za sprawą nowoczesnych form depilacji uzyskanie efektów idealnie gładkiej przez cały czas jest jak najbardziej możliwą do osiągnięcia opcją. 

Laserowa depilacja ciała

laserowa depilacja lesznoNierzadko zdarza się tak, że na szybko przed jakimś spontanicznym wypadem nad rzekę lub na imprezę chwytamy za maszynkę do golenia, aby pozbyć się odrastających włosków. Golenie ciała w pośpiechu, jak wszystkie doskonale wiemy najczęściej kończy się podrażnieniami i zacięciami. Efektem czego, zamiast gładkiej skóry otrzymujemy skórę całą w zaczerwienionych, zakrwawionych kropkach. Nie wygląda to estetycznie i nic dziwnego, że w momencie odechciewa nam się wychodzić dokądkolwiek. Takich i podobnych temu problemów może nam oszczędzić nowoczesna laserowa depilacja Leszno posiada gabinety w których przeprowadzane są zabiegi depilacji laserowej z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam dzisiaj osiągnąć jeszcze szybciej lepsze rezultaty przy jednocześnie mniejszym dyskomforcie. Obecnie podczas zabiegów siłę lasera dostosowuje się indywidualnie pod klientkę tak, aby nie poparzyć skóry, ale też aby zabieg był jak najbardziej komfortowy. Oprócz siły urządzenia podczas zabiegu stosuje się również chłodzenie w roli znieczulenia. Sam zabieg polega na tym, że laserem niszczone są mieszki włosowe. To one właśnie w naszym ciele odpowiedzialne są za porost włosa. 

Depilacja laserowa jest w stanie dać nam trwałe rezultaty, jeżeli zdecydujemy się na pełną serię zabiegów. Są one oczywiście wykonywane w pewnych odstępach czasowych, jednakże, aby zabieg dał optymalne efekty wcześniej należy zapuścić swoje włoski w miejscu, które chcemy poddać depilacji. Dlatego jesień, zima, oraz wczesna wiosna są najlepszym momentem do tego, aby umówić się na zabieg laserowej depilacji.