Kasy fiskalne dla kierowców taksówek

W każdym sklepie i niemal na wszystkich stoiskach na targowisku można dostrzec kasy fiskalne. Są to urządzenia, do których wprowadza się kody artykułów kupowanych przez klienta i następnie obliczana jest należność i paragon potwierdzający zakup. Za to w taksówkach, coraz popularniejsze stają się kasy marki ELZAB teta.

Funkcje kasy fiskalnej montowanej w taksówkach

elzab teta kasa fiskalnaBy każdy z pasażerów był odpowiednio w świetle prawa obsłużony, czyli żeby za przewóz dostał paragon potwierdzający uiszczenie opłaty za jazdę, należy zamontować wybraną kasę fiskalną. Nowoczesna elzab teta jest kasą fiskalną ułatwiającą prawdziwą w świetle prawa obsługę transakcji klienta. Jej innowacyjność polega na zamontowaniu dotykowego ekranu, na którym można odpowiednio łatwiej i szybciej wybierać opcję, niż na starodawnych kasach na przyciski. Kolejną zaletą ELZAB teta jest kompaktowość kasy, którą łatwo można przewozić w taksówce i umieszczać w wygodnym dla każdego miejscu. Wszystkie dane są zapisywane na marcie microSD, więc nie trzeba martwić się o to, że wpisane dane znikną. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak lekka i łatwa w obsłudze jest elzab teta kasa fiskalna potrafi odpowiednio dopasowywać natężenie światła do otoczenia, by w nocy nie razić ani kierowcy, ani pasażerów zbyt jasnym i intensywnym światłem. Dzięki niej można udzielić zniżki, na przykład, dla klienta, który często korzysta z usług danej firmy przewozowej.

Dla wielu zaleta będzie również niski poziom głośności podczas obsługi kasy, jak i gdy drukowany jest paragon dla klienta. Kolorowa grafika i możliwość spersonifikowania ekranu pod względem indywidualnych preferencji pomaga w codziennej obsłudze urządzenia i sprawia, że praca z kasą jest o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza.