Jaki zespół na wesele wybrać?

Muzyka to bez wątpienia najważniejszy element całej imprezy. Wybranie dobrego zespołu weselnego jest priorytetową sprawę na imprezę weselną. Zespół weselny pomaga wyciągnąć wszystkich gości na parkiet, wprawić w dobry nastrój, zachęcać do zabawy oraz tańców na parkiecie. Dlatego właśnie tak ważne jest wybranie dobrego zespołu weselnego aby do białego rana bawił wszystkich gości.

Ile kosztuje wynajęcie zespołu weselnego?

zespół na wesele WarszawaPraktycznie w każdej granicach finansowych znajdziemy jakiś zespół weselny. Głównie wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujemy, gdyż mamy zespoły weselne które kosztują w granicach 2000-3000zł, jak również takie, które będą kosztować nawet 10000 zł. Cena zespołu weselnego zależy głównie od tego z ilu osób składa się zespół na wesele Warszawa i im więcej osób będzie dla nas grać, to  tym wyższa będzie cena, gdyż każda osoba musi zostać opłacona. Drugim krokiem na który warto spojrzeć gdy wybieramy zespół weselny jest jego doświadczenie. Jeżeli zespół ma już jakieś wynik,i gdzieś już grał, to zawsze możemy podejrzeć portfolio czy opinie innych osób. Dzięki temu będziemy wiedzieć czy zespół podoła naszym wymaganiom. Możemy także spotkać się na żywo zespołem i poprosić o wykonanie jakiegoś utworu zespół. Z pewnością się na to zgodzi  i my wtedy będziemy wiedzieć czy taka muzyka nam odpowiada. Ważne jest także aby z góry wiedzieć jaki repertuar będzie grać zespół weselny, jakie style muzyczne, gdyż starsze osoby z pewnością wolą wiejskie klimaty, a młodzi bardziej nowoczesne.

Ostatnim krokiem jest podpisanie odpowiedniej umowy, gdzie możemy sobie sprawdzić czy wszystko się zgadza, tak jak to wcześniej ustaliliśmy i gdy podpiszemy umowę wpłacamy zaliczkę, aby zespół przyjechał w dniu naszego wesela, dokładnie o zaplanowanej godzinie i możemy uzgodnić czy ma też grać jak będziemy wychodzić z domu do kościoła czy też dopiero tylko na weselu.