Jak zlikwidować spółkę

Stwierdziliśmy z moim wspólnikiem, że dłużej już nie chcemy prowadzić działalności w takiej formie, jednakże na życzeniu nie może się skończyć, gdyż trzeba jeszcze podjąć niezbędne kroki i wypełnić formalności, które na pewno nie zostawią nas z żadnymi zaległościami w kwestii własnej spółki. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w kwestiach formalnych, dlatego od razu zgłosiliśmy się do firmy, która zrobi to za nas.

Firmy likwidujące spółki

likwidacja spółki kraków

W naszym imieniu najlepiej będzie, jak wszystko będzie załatwiać firma, która na pewno w tym temacie posiada duże doświadczenie i pomoże nam jakoś przebrnąć przez wszelkie kwestie organizacyjne i prawne, które są niezbędne. Postanowiłem jednak zainteresować się bardziej tym, jak firmy likwidują spółki i umówiłem się na spotkanie z pracownikiem w siedzibie firmy, aby poznać wszystkie szczegóły i etapy współpracy. Jak się okazało, dla profesjonalnej firmy na rynku likwidacja spółki kraków nie stanowi żadnego problemu. Konieczne z naszej strony było jednak wypełnienie odpowiedniego upoważnienia dla firmy, dzięki czemu będzie mogła stosować pisma do odpowiednich instytucji samodzielnie. Jak najbardziej mi to odpowiadało z tego względu, ze nie chciałem się w to dłużej angażować, tym bardziej, że aktualnie pracujemy ze wspólnikiem nad nowym projektem. Likwidacja spółki w Krakowie to wielka możliwość dla osób takich, jak my nie posiadających żadnego doświadczenia w kwestiach formalnych. Owszem można kontaktować się  prawnikiem, ten jednak na pewno weźmie od nas więcej.

Sprawna likwidacja spółki wykonywana jest zawsze na nasze życzenie. Pracownik od razu przedstawił mi poziom swojej marży za usługę i przystałem na warunki. Spisaliśmy konkretną umowę, która będzie zarówno dla nas, jak i dla firmy zabezpieczeniem i zaczęła działać.