Jak zająć się nasionami marihuany?

Polskie prawodawstwo absolutnie zakazuje hodowania konopi, grożą za to surowe konsekwencje, zarówno prawne, jak i finansowe. Jednakże całkowicie legalna jest sprzedaż, kupowanie, jak i posiadanie nasion tej rośliny. Bowiem są one sprzedawane, jako artykuły kolekcjonerskie lub produkty dla gastronomii. 

Sklepy online sprzedające nasiona marihuany 

sklep z nasionami marihuanyNa świecie mamy setki, a być może tysiące odmian konopi. Nie wszystkie posiadają takie same właściwości i nie wszystkie wyglądają tak samo. Toteż dla osób, które fascynują się botaniką, możliwość zakupu ziaren tych interesujących, ale i nieco mistycznych roślin, jest zbyt kusząca, by się jej oprzeć. Polskie sklepy, które sprzedają nasiona marihuany, mają bardzo bogaty asortyment, a także niewygórowane ceny. Bowiem koszt najtańszych nasion to wydatek rzędu trzech-czterech złotych, a najdroższe kupimy za maksymalnie pięćdziesiąt-sześćdziesiąt złotych. Sklep z nasionami marihuany najłatwiej znaleźć w internecie, ponieważ stacjonarnie działa ich bardzo niewiele. W ofercie sklepów znajdziemy najpopularniejsze odmiany marihuany, jak Jack Herrer, Lemon Haze, Silver, czy też Amnesia, ale oczywiście nie zapominajmy też o najnowszych gatunkach, które są też godne polecenia. Nasiona najbardziej opłaca się kupować w pakietach, najczęściej liczących od trzech do pięciu sztuk. W przypadku drogich nasion, takim manewrem możemy oszczędzić niemałą część gotówki. Warto pamiętać, że nasiona należy przechowywać w miejscach suchych i nienasłonecznionych. 

W kuchni azjatyckiej, nasiona marihuany są bardzo popularnym dodatkiem do dań i realnie zmieniają lub nadają, im smak. Jednakże w Polsce korzysta z tego bardzo niewiele osób, głównie są to znane restauracje, a także sieci najbardziej popularnych hoteli.