Jak wykorzystać świece dymne RDG?

W ostatnim czasie niezwykle popularne jest nagrywanie czy też fotografowanie momentu, w którym przyszli rodzice dowiadują się, jakiej płci jest ich nienarodzone jeszcze dziecko. Najczęściej przebija się balony, z których wypadają ozdobne karteczki lub confetti w określonym kolorze – niebieskim, gdy spodziewamy się chłopczyka lub niebieskim w momencie pojawienia się dziewczynki. 

Wysokiej jakości świeca dymna 

świece dymne rdgNiektórzy jednak stawiają na nieco bardziej nowoczesne trendy i odpalają kolorowe świece, które pokazują również w barwach płeć dziecka. Z całą pewnością świece dymne rdg prezentują się niezwykle efektownie na zdjęciach i nagrywanych filmikach pamiątkowych. Oczywiście fotografowie wykorzystują tego rodzaju świece do codziennych sesji również, uzyskując w ten sposób bardzo unikatowy klimat. Najważniejsze, aby zakupić produkty o wysokiej jakości, które są w pełni bezpieczne w użyciu. Powinny być także proste w samodzielnym odpaleniu, ponieważ to właśnie modele będą musieli odpalić świece. Sesje ze świecami dymnymi powinny być oczywiście wykonywane na zewnątrz – najlepiej wyglądają w lesie lub na polanie z dala od miasta i tłumu ludzi. Jak widać tego rodzaju produkty wcale nie są wykorzystywane tylko i wyłącznie przez kibiców w trakcie meczów ulubionych drużyn. Świece mogą także stanowić piękny dodatek podczas zdjęć ciężarnych kobiet lub sesji ślubnych.

Wystarczy sprawdzić wiele przykładowych zdjęć dostępnych w internecie, aby przekonać się, że świece rtg gwarantują niepowtarzalny klimat. Warto dobrze zaplanować sesję jeśli pomysł z wykorzystaniem świec dymnych jest nasz, aby mieć pewność, że wykorzystamy odpowiednio czas ich palenia się. Warto wcześniej ustalić szczegóły z fotografem, który również może nam zaproponować wiele ciekawych pozycji.