Hit sezonu bransoletki tygrysie oko

 

Jestem studentką trzeciego roku wychowania fizycznego, co roku w okresie wakacji staram się znaleźć dorywczą pracę. Byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjnych i dostałam się do sklepu z biżuterią, znajdującą się na starówce. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ od zawsze interesowałam się świecidełkami. I uważałam, że naprawdę potrafię doradzić. Jako że było to na starówce, to bywało tam wielu turystów obcojęzycznych, a z językami radziłam sobie całkiem nieźle.

Tygrysie oko – najładniejsze bransoletki na rynku

bransoletka tygrysie okoPrzez pierwsze dni, miałam zapoznać się z asortymentem sklepu, by jak najlepiej móc później doradzać klientom. Sklepik nie był duży, ale jednocześnie miał w sobie urok. Cały asortyment był przedstawiony w gablotkach w estetyczny sposób. W oko od razu wpadła mi bransoletka tygrysie oko. Uwielbiam wszystkie dodatki w kolorach brązu, a te bransoletki właśnie takie były. Postanowiłam, że jak dostanę pierwszą wypłatę, to sobie ją zakupię. Po kilku dniach byłam już gotowa do samodzielnej sprzedaży. Ruch w sklepie był naprawdę spory, często nie miałam nawet czasu zjeść porządne śniadanie, bo drzwi od sklepu się nie zamykały. Nie byłam zdziwiona, że najlepiej sprzedająca się biżuterią była ta wykonana z kuleczek. Tygrysie oko to ewidentnie hit tego sezonu. Ten dodatek pasuje do każdego typu urody. Pięknie wyglądają w niej brunetki, jak i blondynki. Jeśli chodzi o stylizację, to również jest to idealne dopełnienie każdego ubioru.

Jeśli przychodzi mężczyzna i szuka czegoś na prezent dla ukochanej, wiem, że taka bransoletka będzie uniwersalnym wyborem. Często panie wracają do mnie i dziękują za pomoc w wyborze. Niestety moja wakacyjna praca powoli dobiega końca, ale mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się również tutaj wrócić.

Źródło danych: https://mogusto.pl/