Handlowanie tonerami jest opłacalne

Mnie zawsze do biznesu ciągnęło a szczególnie do sprzedaży. Uwielbiałem pracować w firmie telemarketingowej i zawsze osiągałem jedne z najlepszych wyników. Zdobyłem tam całkiem niezłe doświadczenie i postanowiłem założyć coś swojego, bo o tym myślałem od dawna.

W samej Warszawie sprzedaję dziennie mnóstwo tonerów

tonery z WarszawyKiedyś poznałem takiego jednego faceta, który dostarcza tonery z Warszawy i trochę z nim rozmawiałem na ten temat. Pracuje on w firmie produkcyjnej i mają dość dobre ceny. Wtedy też wpadłem na genialny pomysł, żeby się zakręcić koło producenta i popytać o ewentualną współpracę. Nie było to nawet trudne, ponieważ te tonery z Warszawy są dostarczane do hurtowni a ja chciałem samodzielnie prowadzić sprzedaż i to się spodobało temu producentowi. Wyjaśniłem jaki mam plan działania i w niedługim czasie zaczęliśmy współpracę. Te tonery z Warszawy są dość dobrej jakości a ich sprzedaż jest na prawdę opłacalna. Codziennie sprzedaję ich duże ilości i klienci to sami zaczęli do mnie dzwonić nawet. Mam co prawda swoją siedzibę, gdzie można zakupić tonery ale również prowadzę handel obwoźny, ponieważ zauważyłem, że w ten sposób można sprzedać o wiele więcej. Mój syn pracuje w sklepie w godzinach od dziesiątej do trzynastej i w tym czasie sprzedaje tonery z Warszawy klientom, którzy odwiedzają nasz punkt. Interes się świetnie kręci a producent jest ze współpracy ze mną bardzo zadowolony. Mam wysoki wskaźnik rentowności i robię na prawdę świetne wyniki. W końcu mam doświadczenie i to nie małe.

Z czasem zatrudniłem sprzedawcę na stałe w sklepie a ja nadal prowadzę sprzedaż w taki sam sposób. Pracuję na terenie całego województwa i jestem już rozpoznawalny. Klienci zawsze są zadowoleni z moich produktów i wracają do mnie po tonery.