Grafiki 3D pod posadzkami żywicznymi

Podłogi z żywicy coraz częściej montowane są w domach i mieszkaniach. Ciekawe jest to, że jest to praktycznie jedyna podłoga, która daje możliwość umieszczenia pod nią grafik 3D. Dzięki temu można uzyskać zaskakującą i budzącą podziw podłogę 3D.

Podłogi żywiczne do pomieszczeń klasycznych i industrialnych

posadzki epoksydowe wrocławMożna korzystać z różnych grafik umieszczanych pod posadzkami żywicznymi. W łazienkach grafiki przedstawiają bardzo często piasek lub morze. W garażu posadzka może posiadać grafikę związaną z narzędziami. W salonach wykorzystuje się często grafiki przedstawiające trawy, łąki. Takie posadzki 3D sprawiają, że pomieszczenie wygląda o wiele ciekawiej. Efekt chodzenia po wodzie czy po piasku na pewno spodoba się każdemu. Dodatkowo posadzki epoksydowe wrocław nadają się również do instalacji ogrzewania podłogowego, bo są to posadzki odporne zarówno na niską jak i wysoką temperaturę. W żywicy epoksydowej można zatopić praktycznie wszystko – każdą grafikę. Ale wcale nie trzeba tego robić – można jedynie pokryć żywicą epoksydową starą posadzkę. Jeśli w pomieszczeniu znajduje się podłoga, która wykonana jest ze starego drewna, wygląda klasycznie i elegancko, to nie warto zrywać tego materiału. Posadzka z żywicy epoksydowej sprawi, że ten piękny materiał zostanie wyeksponowany i zyska swoją drugą młodość. Oczywiście podłoga będzie też całkowicie gładka. Nawet jeśli stara powierzchnia jest już pozdzierana, chropowata, to nie należy się tym przejmować.

Żywicą epoksydową można wyrównać wszystkie niedoskonałości, dzięki czemu stąpanie po podłodze będzie wyjątkowo przyjemne. Ważne jest też to, że posadzki wykonane z żywicy epoksydowej nadają się do każdego rodzaju wnętrz. Można je instalować zarówno w klasycznych wnętrzach z antykami jak również w pomieszczeniach aranżowanych w stylu industrialnym.