Gdy zjadają cię rachunki kup baterie słoneczne

Rachunki to bodaj jedno z najbardziej znienawidzonych słów każdego człowieka od momentu usamodzielnienia się i wyprowadzki z rodzinnego domu.

Baterie słoneczne zaczynają być doceniane

baterie słoneczneCałe szczęście że mamy jakiś wpływ na ich wysokość, prawda? Pytanie czy jest tak w istocie? Być może tak to w życiu jest, a być może po prostu mam pecha i trafiam na takich dostawców energii i mediów. W każdym razie – co by człowiek nie zrobił – możesz kupić bardziej energooszczędną lodówkę, żarówkę, nieistotne – dostawca energii najczęściej znajdzie sposób, żeby jakoś to sobie zrekompensować. A to podniesie opłatę przesyłową, albo handlową… a na szerszą skalę zawsze może zadziałać lobby reprezentujące branżę i namówić polityków na jakieś nowelizacje w ustawach. Dlatego postanowiliśmy z mężem ich przechytrzyć póki jeszcze można i sięgnęliśmy po nowy oręż! Panele słoneczne można zamontować na dachu, na balkonie, albo nawet na stelażach w wolnym miejscu w ogrodzie. Dopiero w ostatnim czasie zaczęłam doceniać ten wspaniały wynalazek, jakim są baterie słoneczne. W Polsce alternatywne przydomowe źródła energii wciąż są raczej rzadkością, ale jestem pewna że wkrótce zacznie to się zmieniać. Dostawcy prądu, politycy i normy unijne w sprawie ograniczenia emisji szkodliwych związków do atmosfery zrobią swoje i w końcu uczynią ludzi zdeterminowanymi, by przeciwdziałać oskubywaniu ich.

Ja na pewno polecam takie rozwiązanie – bateria słoneczna to niezawodna broń w walce z nieuczciwością i zachłannością koncernów energetycznych. Spieszcie się, zanim wprowadzą kolejne regulacje!