Dziecięce autka BMW.

Chyba nie ma osoby, która by nie znała firmy BMW. To lider na rynku motoryzacyjnym, który produkuje luksusowe  pojazdy sprzedawane na całym świecie. Od niedawna, także oferuje swoje produkty dla najmłodszych odbiorców, czyli dzieci.

Co wyróżnia autka BMW dla dzieci?

autko bmw dla dzieciWielu rodziców kupuje swoim pociechom samochodziki elektryczne, bo są świetną alternatywą dla rowerków, rolek, czy hulajnóg. Maluchy mogą w nich samodzielnie jeździć, a w razie potrzeby, rodzic może nim zdalnie sterować. Autko BMW dla dzieci jest klasyką w swoim stylu. To typowe cabrio z błyszczącą karoserią i srebrnymi, podświetlanymi felgami. Żadne dziecko się nie oprze urokowi tego pojazdu. Marka BMW zadbała o najdrobniejsze detale, które tworzą całość łudząco przypominającą prawdziwy model samochodu. Autko posiada światła led przednie i tylne, boczne lusterka, przednią szybę z wycieraczkami, czy sportowe fotele z zagłówkami. Autka mają także dodatkową funkcję bujania, którą można znaleźć w płatnych samochodzikach. Sterowanie samochodzikiem odbywa się za pomocą kierownicy z wbudowanym klaksonem. Ponadto pojazd posiada dwa pedały, jeden odpowiada za gaz, a drugi na hamulec. Boczne lusterka ułatwiają jazdę, a światła led zamontowane z przodu i z tyłu pojazdu, zwiększają widoczność. Samochodziki marki BMW wyróżniają się niemalże luksusowym wyposażeniem i wielką dbałością w każdym szczególe. Mają mocny silnik i wydajny akumulator, który pozwala na wiele godzin jazdy bez przerwy. Dostępne są modele w przeróżnych kolorach dla obu płci.

Taka elektryczna zabawka z pewnością ucieszy każdego malucha. Ceny samochodzików elektrycznych zaczynają się już od niecałych trzystu złotych, natomiast markowe pojazdy BMW kosztują około pięciuset złotych i możemy je kupić w dobrych sklepach zabawkowych.