Duży kontener na gruz wynajęty od znajomego

 

Dopiero od jakiegoś czasu zajmowałem się rozbiórkami, ponieważ oszacowałem sobie, że jest to całkiem spory zysk dla mojego przedsiębiorstwa. Zlecenia wpadały co jakiś czas i do pracy przy rozbiórce wysyłałem zawsze swoich najlepszych pracowników, którzy radzili sobie ze wszystkim. 

Wynajęcie kontenera na gruz w okazyjnej cenie

wynajem kontenerów na gruz łódźJakiś tydzień temu odezwał się do mnie klient z poważnym zleceniem. Do rozbiórki była ogromna hala betonowa i miało to być bardzo opłacalne, dlatego się zgodziłem. Posiadałem kilka małych kontenerów na gruz, ale przy tej rozbiórce potrzebowałem jednak czegoś więcej. Miałem kumpla, który miał własną firmę i oferował wynajem kontenerów na gruz Łódź była miastem, gdzie on działał i idealnie się złożyło. Pojechałem do niego, ponieważ potrzebowałem dużego kontenera a on właśnie tylko takie wynajmował. Liczyłem, że przez wzgląd na wieloletnią znajomość, dostanę jakąś zniżkę. Zresztą wcześniej nie raz ja jemu pomagałem i coś czułem, że się z nim dogadam. Po uprzednim kontakcie telefonicznym pojechałem do znajomego. Na placu stało mnóstwo kontenerów i wszystkie były w rozmiarze, jaki mnie interesował. To zagwarantowało mi spokój, ponieważ już wiedziałem, że sprawę załatwię. Ze znajomym od razu się dogadałem i nawet nie musiałem prosić o zniżkę, ponieważ sam ją zaoferował i dzięki temu koszt wynajmu był bardzo atrakcyjny. Znajomy na dodatek sam zajął się transportem na miejsce rozbiórki i taka kompleksowa obsługa zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Rozbiórka tak dużego obiektu zajęła sporo czasu, jednak moi pracownicy dali sobie radę ze wszystkim. Byłem z nich bardzo dumny i dlatego też postanowiłem, że dodatkowo ich nagrodzę. Każdy dostał wyższą premię uznaniową. Oczywiście taka nagroda ucieszyła każdego.