Dobre szkoły po liceum i pilot wycieczek

Interesuję się historią, szczególnie tą lokalną, dotyczącą Warszawy. Lubiłam także spacerowanie, spotkania z ludźmi, opowiadanie im o Warszawie, jak ona kiedyś wyglądała.

Dobre szkoły po liceum miały dla mnie ofertę

szkoły po liceumPrzeglądałam też stare zdjęcia i mapy, lubiłam chodzić śladami powstań, bitew, ważnych wydarzeń historycznych. Dlatego tez pomyślałam, ze mogłabym pracować jako pilot wycieczek. Miałam już przecież przygotowanie, mogłam też sama ustalić plan trasy i co będę mówiła takim słuchaczom. Jednak jak zgłosiłam się do pracy to moja wiedza nie wystarczyła. Potrzebne były mi dokumenty zaświadczające, że znam się do rzeczy i się do tego nadaję. Nie posiadałam takowych. Zaczęłam więc szukać gdzie mogę takie wyrobić. Okazało się, ze ofertę dla mnie mają dobre szkoły po liceum w warszawie. Tam znalazłam kierunek dotyczący pilotów wycieczkę. Były to bardziej kursy zawodowe, niż studia czy inna nauka, ale mi to akurat odpowiadało. Wolałam jak najszybciej mieć to z głowy i podjąć pracę. Znalazłam zatem jakie szkoły dla dorosłych maja dla mnie najlepsza ofertę i wybrałam jedną z nich. Tam bez problemu radziłam sobie na zajęciach. Wiedziałam co chcę uzyskać. Też wszystko udawało mi się gładko zdawać i mogłam skończyć kurs nawet przed czasem, bo tak dobrze mi szło. To była świetna wiadomość. Mogłam znowu podjąć próbę otrzymania pracy jako przewodnik wycieczek i zabrałam się do roboty.

Tym razem nie miałam żadnych przeszkód na swojej drodze i mogłam zając się pracowaniem w Warszawie i oprowadzaniem ludzi. To jest najlepsza praca na świecie.