Ceny najtańszych drzwi pokojowych

Urządzając dom lub mieszkanie nie można zapomnieć o bardzo ważnym elemencie wyposażenia wnętrz jakim są drzwi. Można je kupić w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Drzwi do pokoi mogą być wykonane z płyty wiórowej, prawdziwego drewna lub nawet ze szkła. Od rodzaju materiału zależeć będzie ich cena. Najtańsze drzwi można kupić w marketach budowlanych.

Markety budowlane handlują drzwiami od producentów

producent drzwiNajlepszą ofertę cenową jeśli chodzi o kupno nowych drzwi wewnętrznych mają markety budowlane. Wielkie sieci handlowe kupują takie drzwi po najlepszych cenach bezpośrednio od producentów. Zamawiają je u nich w tysiącach sztuk i dlatego właśnie sprzedają je po najlepszych cenach. Dobrej jakości drzwi w najpopularniejszym kolorze dębu sonoma można kupić za niespełna dwieście złotych. Są to drzwi wykonane ze zwykłych płyt wiórowych, ale ozdobione są piękną okleiną, która doskonale imituje kolory prawdziwego drewna dębowego. Drzwi w tym kolorze produkuje dzisiaj każdy większy producent drzwi w Polsce. Ten kolor jest tak popularny, że drzwi oklejone w takim wzorze sprzedają się na pniu. Mimo to jednak zdarza się trafić na naprawdę dobrą promocję w marketach budowlanych. I wtedy właśnie można je kupić za cenę mniejszą niż dwieście złotych. Wygląd takich drzwi w niczym nie różni się od wyglądu drzwi wykonanych z prawdziwego drewna. Trzeba w takie drzwi zapukać, żeby poznać różnicę pomiędzy drewnem a płytą wiórową.

Najlepszą ofertę w zakresie najtańszych drzwi znajdziemy w sklepach z artykułami budowlanymi i artykułami dla domu. Wszędzie tam, gdzie sprzedawane są materiały budowlane, w ofercie można też znaleźć naprawdę tanie drzwi wewnętrzne. Najpopularniejsze są oczywiście te, które oklejone są w kolorze dąb sonoma. Każdy dzisiaj kupuje drzwi w ten praktyczny i uniwersalny wzór.